
- Wist je dat Chloë haar scoutstotem ‘empathische secretarisvogel’ is? Deze totem omschrijft haar als een behulpzaam, enthousiast, ijverig en vriendelijk persoon! Na 15 jaar actief te zijn geweest bij haar scouts, is Chloë nu volop bezig met het ontdekken van nieuwe hobby’s. In haar vrije tijd geniet ze van koken, wandelen, naar de cinema gaan en het maken van reisjes of citytrips. Bovendien is ze ook altijd in voor een kopje koffie en een gezellige babbel.
- Marte heeft altijd zin om nieuwe plekken te ontdekken, of dat nu in het buitenland is of dichtbij huis. Haar motto is om overal 100% voor te gaan. Drie keer per week vind je haar in de fitness, waar ze meestal 's avonds haar hoofd leegmaakt. Tegelijk geniet ze met volle goesting van een poolavond met vrienden of een wandeling met haar hond Maurice.

- Naast brood bakken houdt Bärbel ook van koken. In het weekend staat ze graag in de keuken om pasta, pizza of dumplings te maken. Voor een landelijke thema-eetavond ben je bij haar aan het juiste adres! Verder staat ze drie keer per week op het voetbalveld en geniet ze van gezellige momenten met vrienden.
- Wist je dat Lysanne minstens één keer per week een yoga- of pilateslesje volgt? Ook gaat ze graag hardlopen, het liefst samen met vriendinnen. Met een master in Middle Eastern Studies heeft Lysanne een brede interesse, met name in taal en cultuur. En in het weekend? Dan is ze vaak te vinden in Groningen, waar haar familie woont.
- Nienke haar muzieksmaak gaat van 80s classics tot de nieuwste hits, en ze geniet volop van concerten. Queen + Adam Lambert, The Weeknd en Tom Odell waren echte hoogtepunten. Naast muziek is ze graag in beweging op de tennisbaan en ontdekt ze nieuwe steden tijdens citytrips. En na een geslaagde dag? Dan is er niets beter dan borrelen met vriendinnen.